Oficiālais ASWF produktu katalogs

Automašīnu stiklu tonējošā plēve (10)

American Standard Window Film, kas atrodas Lasvegasā, Nevadas štatā,  nosaka standartu plēvju ražošanas industrijā. Visa produkcija tiek ražota uz unikālām ražošanas mašīnām, kurām nav analogu visā pasaulē. Visas plēves aizsargā  99%  kaitīgos  UV starus un tai ir noturīgs pretskrāpējumu slānis.


Arhitektūras plēves (0)

Arhitektūras tonēšana – tā ir komerciālo ēku un dzīvojamo ēku logu tonēšana, kas ir paredzēta telpu aizsargāšanai no pārkāršanas, ziņkārīgiem skatieniem un nevēlamiem saules stariem, kas varētu traucēt darbam. Mūsu uzņēmums piedāvā dažādu plēvju lielu izvēli, ātru un kvalitatīvu uzklāšanu un patīkamas cenas.

Katalogs ir izstrādes stadijā.


Drošības plēves (0)

Lakas-krāsas aizsardzība – tā ir sava veida neredzamā bruņa. Braucot pa ceļiem, it īpaši pa mūsu ceļiem, no virsbūves apakšējās daļas bieži vien lido šķembas, grants un būvgruži, kuri var sabojāt virsbūves lakas- krāsas pārklājumu un krāsojumu.

Lai saglabātu auto virsbūvi tā sākuma izskatā, ekspluatācijas procesā, mēs piedāvājam uzstādīt anti-grants aizsardzību. Plēve lieliski ir piemērota uzstādīšanai uz virsbūves jebkuras daļas – spārniem, motora pārsega, durvīm, bampera, kā arī lukturiem, turklāt ir vērts atzīmēt, ka aizsargplēves uzstādīšana uz lukturiem neietekmē gaismas sadalījumu.

Katalogs ir izstrādes stadijā.Lasīt vairāk Saver™ series

Saver™ series

185 €
Lasīt vairāk Performer™ series

Performer™ series

242 €
Lasīt vairāk Impulse™ series

Impulse™ series

232 €
Lasīt vairāk Metallic™ series

Metallic™ series

255 €
Lasīt vairāk Dimension™ series

Dimension™ series

525 €
Lasīt vairāk Mystique™ series

Mystique™ series

950 €
Lasīt vairāk Retro™ series

Retro™ series

205 €
Lasīt vairāk Excel™ series

Excel™ series

230 €