Par mūsu uzņēmumu

Galvenais nosacījums – individuāla pieeja katram klientam.

«Tintline» – kompāniju grupa, kas piedāvā Latvijas un Eirapas, Ukrainas un Krievijas tirgiem ASV rūpnīcas Erickson International produkciju.

PAR IZGATAVOTĀJU

Līderis logu plēvju izgatavotāju vidū, kas izceļas ar kvalitatīvu un ekoloģiski tīru produkciju.

Pašreiz, rūpnīca Erickson International, ir viens no enerģētiski efektīvākajiem logu plēvju izgatavotājiem pasaulē. Rūpnīca tika uzcelta Lasvegasā, kas ir viena no globālajām industrijas tendenču pilsētām. Plēvju izgatavošanai tika radīta ražošanas mašīna, kurai pasaulē nav analogu. Ražošanas mašīna ietver sevī pašas jaunākās tehnoloģijas, kas paaugstina ražošanas efektivitati, veicina kvalitāti un produkta tīrību. Rūpnīca aizņem vairāk kā 4 000m2, bet neskatoties uz to, vides ekoloģiskajā aizsardzībā, tā ir līdera pozīcijās, jo izmeši ir tuvu pie 0%.

Rūpnīcas patentētais izgatavošanas process ir unikāls. Viens no svarīgākiem momentiem ir tas, ka plēves laminācija, līmes slāņa un slāņa pret skrāpējumieuzklāšana, notiek uzreiz. Tas noved pie minimuma iespēju kļūdīties un svešķermeņu iekļuvi plēves sastāvā, kas ļauj nodrošināt augstu plēves kvalitāti.

Pašas augstākās klases garantijas atbalsts.

Lai nodrošinātu pašus augstākos garantijas standartus, ražotā plēve tiek pakļauta stingrai neatkarīgai laboratoriskai testēšanai. Papildus ekspress–testiem, plēve tiek pakļauta ļoti augstām un ļoti zemām temperatūrām, nepareizai lietošanai un citām ekstremālām pārbaudēm. Ņemot vērā, ka ASWF produkcija ir augstākas kvalitātes kategorijas, par kopumā pieņemtajiem standartiem, rūpnīca spēj nodrošināt labākos garantijas standartus.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par garantijas iespējām un laikiem, sazinaties ar tuvāko plēvju pārdosanas parstāvi.

Inovatīvas tehnoloģijas un nenovērtējama pieredze.

Rūpnīcas speciālistu daudzgadīgā pieredze ļauj veikt optimizētus un precīzus materiāla sagatavošanas procesus, kas ļauj izvairīties no kļūdām. Garantija uz produkciju ir no 1 gada līdz 10 gadiem, bet uz dažiem produktiem – uz visu ekspluatācijas laiku.